KafkasMt2 - Forum

KafkasMt2 Official Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Son Olaylar

• RHYNOS -

[CoMa]FEDERAL adlı kullanıcının duvarına yorum yazdı.

Duvar Yorumu
    uzun zamandır giriş yapmıyordum sv1 hesap bilgilerimi unuttum hatırlıyamıyorum hesaba ulaşma imkanım varmıdır.
  • Xayah -

Duvar Yorumu
    Server'ın akıbeti hakkında bilgi verebilir misiniz? Oyuncu yok denecek kadar az canlandırmaya dayalı bir şey yapacak mısınız?
  • BySewimLi -

Şu anda [CoMa]FEDERAL adlı kullanıcıyı takip ediyor.

Takip
  • BySewimLi -

Duvar Yorumu
    Hesabımı Sv 1 Den Sv2 Ye Tasıyacam Ama Olmuyor Yardımcı Olurmusunuz ?
  • FuLCe -

Şu başlıktaki KafkasMt2 v11.1 Güncelleme Duyurusu [CoMa]FEDERAL adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    [YENİ] Kuşak görevleri aktif edildi. Saygın Savaşçıya Kuşaklar konuldu. [YENİ] Silah Fişleri, Kostüm ve Saç Stilleri için 2 defaya maksus olmak üzere uzatma nesneleri getirildi. [YENİ] Buffi Beceri sökme getirildi. [YENİ] Yang problemi giderildi.
  • Xayah -

Şu başlıktaki KafkasMt2 v11.1 Güncelleme Duyurusu [CoMa]FEDERAL adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    [YENİ] Kuşak görevleri aktif edildi. Saygın Savaşçıya Kuşaklar konuldu. [YENİ] Silah Fişleri, Kostüm ve Saç Stilleri için 2 defaya maksus olmak üzere uzatma nesneleri getirildi. [YENİ] Buffi Beceri sökme getirildi. [YENİ] Yang problemi giderildi.
  • Rossi -

Beğeni (Mesaj)
  • [CoMa]FEDERAL -

Yeni bir konu yazdı: KafkasMt2 v11.1 Güncelleme Duyurusu

Konu
  • Rossi -

Şu başlıktaki KafkasMt2 v11 Güncelleme Duyurusu [CoMa]FEDERAL adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    [YENi] Silah , Zırh, Cehennem Kaskı ve Cehennem Bileziği dönüşümleri aktif edilmiştir. [YENİ] BETA dönüşüm malzemeleri olan Otlar ; Razador, Nemere, Dr.House, Barones ve Beran-Setaou'ya konulmuştur. [YENİ] Cehennem Kaskı ve Cehennem Bileziği basma
  • [CoMa]FEDERAL -

Yeni bir konu yazdı: KafkasMt2 v11 Güncelleme Duyurusu

Konu
    [YENi] Silah , Zırh, Cehennem Kaskı ve Cehennem Bileziği dönüşümleri aktif edilmiştir. [YENİ] BETA dönüşüm malzemeleri olan Otlar ; Razador, Nemere, Dr.House, Barones ve Beran-Setaou'ya konulmuştur. [YENİ] Cehennem Kaskı ve Cehennem Bileziği basma